MENIGHEDSRÅDSMEDLEMMER

Formand

Lars Green Bach

Telefon: 29 35 25 03. E-mail: 7189.formand@gmail.com

 

Næstformand

Marie Würtzen

Telefon: 81 73 47 18. E-mail: marie.wurtzen@gmail.com

 

Kasserer og regnskabsfører

Jim Iversen

Telefon: 51 84 24 44. E-mail: jim.iversen@privat.dk

 

Kontaktperson

Ole Rubach

Telefon: 24 47 35 15. E-mail: oru@stofanet.dk  

 

Kirkeværge

John Deleuran

Telefon: 24 63 25 57. E-mail: john@al-el.nu

 

Sekretær

Kordegnekontoret

 

Øvrige medlemmer:

 

Else Lindow

Telefon: 60 75 98 63. E-mail: lindow1945@gmail.com

 

Jan Frisell

Telefon: 44 84 37 20. E-mail: frisell@mail.dk

 

Nadia Mattila

Telefon: 41 96 18 58. E-mail: nadiamattila@gmail.com

 

Jan Poulsen

Telefon: 40 33 88 23. E-mail: janpoulsen04@gmail.com

 

Kim Betak Pedersen

Telefon: 23 96 10 39. E-mail: kim.betak@gmail.com

 

Yvonne Blankenborg

Telefon: 22 17 51 32. E-mail: yblankenborg@gmail.com

 

Kirsten Henriksen

Telefon: 44 91 52 20. E-mail: kirsten@krejler.dk

 

Gaia Iversen (indtrådt december 2017)

Telefon: 44 91 21 92. E-mail: joyanni@gmail.com

 

Henning Dan Kjærsgaard (indtrådt marts 2018)

Telefon: 26 79 20 80. E-mail: henning-kj@hotmail.com

 

Henriette Ringgaard (sognepræst)

Telefon: 44 84 44 41 / 30 45 57 77. E-mail: henriette@ringgaard.dk

 

Karsten Lundbeck Garne (sognepræst)

Telefon: 50 56 83 32. E-mail: kalg@km.dk

 

Morten L. Wassmer (sognepræst)

Telefon: 21 18 09 37. E-mail: mow@km.dk

 

Lars Rosengaard (sognepræst)

Telefon: 24 96 01 71. E-mail: larro@km.dk

 

 

Medarbejderrepræsentant: (ingen valgt p.t.)

 

 

 
Suppleanter:

 

Palle Bruun

Telefon: 44 91 99 10. E-mail: ipbruun@mail.dk

 

Gerda Christensen

Telefon: 44 65 20 51. E-mail: gerda@rotaart.dk

 

Helle Kastberg Hansen

Telefon: 44 91 09 61. E-mail: hellekh@mail.dk

 

Anne-Grethe Pedersen

Telefon:.                    E-mail: agjp@mail.dk

 

Mogens Fritz Nielsen

Telefon: 44 91 15 45. E-mail: mogens-f-nielsen@mail.tele.dk

 

Udtrådt december 2017:

Anders Gam Larsen

Telefon: 29 72 44 04. E-mail: zikloup@gmail.com

 

Udtrådt marts 2018:

Signe Bøggild Mommsen 

Telefon: 50 58 53 37. E-mail: smommsen@hotmail.com

MØDEKALENDER

Ingen begivenheder fundet.